Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhledávání nemocí

1. 10. 2007

Vyhledávaní nemocí

V sekci Nemoci najdete články o příčinách, příznacích, léčbě, prognóze a riziku vzniku nejčastějších nemocí. Každý článek je doplněn nejčastějšími otázkami.

Úplný seznam nemocí dle abecedy

Po zvolení určitého písmena budou zobrazeny všechny články, jejichž název vybraným písmenem začíná.

[A] [B] [C] [D] [E] [F] [G] [H] [CH] [I] [J] [K] [L] [M] [N] [O] [P] [Q] [R] [S] [T] [U] [V] [W] [X] [Y] [Z] [vše]

Kritéria pro vyhledání nemocí

Hledané výrazy se spojují logickou spojkou AND. Pokud zadáte vyhledat výrazy nemoc a lék, budou nalezeny všechny články obsahující oba tyto výrazy zároveň. Mezi jednotlivými hledanými výrazy mohou být v textu obsažena další slova.

Uvozovky umožňují vyhledávat fráze. Budete-li hledat "účinný lék", výsledkem budou stránky obsahující přesně tuto frázi.

Hledání umožňuje kombinovat vyhledávání frází a jednotlivých slov.

Hledání nerozlišuje velikost písmen a prohledává se titulek, zkrácená anotace a celý obsah článku.

Nejhledanější nemoci

Proč zrovna já mám celulitidu?

Proè zrovna já mám celulitidu?Celulitida se stala téměř noční můrou mnoha dívek a žen. Je to problém, který vůbec nesouvisí s nadváhou, jak se často mylně uvádí. Mnohdy se jí nevyhnou ani ženy, které jsou celý život štíhlé a sportující.

 

Proč zrovna já mám celulitidu? -- pokračování

Minule jsme si něco řekli o tom, jak a proč vzniká celulitida. V boji proti ní a s ní jsem začali stravou acvičením a dnes budeme pokračovat masážemi, zábaly a koupelemi. Nakonec se zmíním o některých speciálních metodách v péči o celulitidu...

 

AIDS

Přestože první případy výskytu nemoci AIDS na světě byly popsány až v roce 1976, nabylo rozšíření této nemoci za necelé čtvrtletí charakteru celosvětové pandemie ...

 

Alergie

Alergie Když se řekne alergie, vybaví se každému buď uslzený, usmrkaný a kýchající člověk v pylové jarní a letní sezóně.

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář